Reklama
aplikuj.pl

Wyszpiegowany Cadillac CT5-V Blackwing wygląda jak gotowy do produkcji

wyszpiegowany-cadillac-ct5-v-blackwing

Rok temu potwierdzono istnienie Cadillaca CT5-V Blackwing i od tego momentu było o nim dosyć cicho. Teraz jednak model powraca w światło reflektorów za sprawą nowych zdjęć w testach.

Zdjęcia szpiegowskie Cadillac CT5-V Blackwing 2020

Chociaż na fotkach Cadillac CT5-V Blackwing ciągle dzierży dosyć sporo kamuflażu, obejmującego przednią i tylną konsolę razem z dolnymi bocznymi sekcjami, serwis Motor1 zauważa, że ostatni teaser tego cacka zwiastuje jego rychłą premierę.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ten super sedan ewidentnie nie spadł daleko od drzewa zwyczajnego CT5. Nadwozie Blackwing zapewnia mu dodatkowy charakter przez dodanie sprawiającego wrażenie większego, tylnego i ewidentną obecność dyfuzora między dwoma parami rur wydechowych. Chociaż koła wyglądają podobnie do tych w standardowym V, opony są znacznie szersze.

Idąc dalej, zauważamy bardziej agresywne progi boczne, nową osłonę chłodnicy, okazalsze wloty powietrza, ale te same rozwiązania w myśl oświetlenia.

Czytaj też: Jak ewoluowała Honda Accord? Spójrzcie na rozwój sedana

W kwestii napędu plotki głoszą, że Cadillac CT5-V Blackwing zostanie napędzony nie podwójnie turbodoładowaną V8, a 6,2-litrowym silnikiem V8 z doładowaniem o mocy nawet 650 koni mechanicznych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News