Reklama
aplikuj.pl

Wyszpiegowany sedan Audi RS3 sprawia wrażenie gotowego do produkcji

W dziale Performance Audi zapewne nigdy nie jest nudno, a zwłaszcza teraz, kiedy inżynierowie i kierowcy testowi pracują obecnie nad kilkoma nowymi modelami, wśród których znajduje się sedan RS3. To jego wyszpiegowano właśnie na Nurburgring.

Chociaż pełny kamuflaż tego pojazdu testowego nie sugeruje jego rychłego debiutu, serwis Motor1 zauważa, że jego wszystkie części produkcyjne wydają się być na odpowiednim miejscu. Ostateczna wersja świateł jest tutaj ewidentnie obecna, choć niedokończona wydaje się konstrukcja tylnego dyfuzora.

Co z kolei dzieje się pod maską Audi RS3 Sedan? Według nieoficjalnych informacji możemy tylko potwierdzić, że wersja słynnego pięciocylindrowego silnika turbodoładowanego Audi będzie zajmować centralne miejsce w komorze silnika.

Czytaj też: Co nowego w modelu Hyundai Sonata na 2021 rok?

W tym wydaniu prawdopodobnie będzie dostarczać około 394 koni mechanicznych i 480 Nm momentu obrotowego, aby dorównać modelowi RS Q3 i RS Q3 Sportback. Nie zabraknie napędu na wszystkie koła Quattro poprzez siedmiobiegową automatyczną dwusprzęgłową skrzynię biegów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News