Reklama
aplikuj.pl

Wyszukiwarka Google z trybem ciemnym – niektórzy już ją testują


Jeśli wolicie, zwłaszcza w nocy, korzystać z ciemnych wersji stron i aplikacji ucieszy Was wiadomość, że wyszukiwarka Google też otrzyma ciemny motyw, który niektórzy już otrzymali  do testów.

Tryb ciemny w wyszukiwarce Google

W ostatnim czasie ciemny motyw stał się nieodzowną częścią wielu stron i serwisów społecznościowych. Wczoraj pisaliśmy Wam, że Microsoft w końcu wprowadzi użyteczny tryb ciemny w Microsoft Word, a dziś dowiedzieliśmy się, że również Google postanowiło dodać taki motyw do swojej wyszukiwarki, co z pewnością ułatwi wielu osobom korzystanie z Google w nocy.

Na razie opcja jest testowana przez niektórych użytkowników, z doniesień wynika, że zostali oni wybrani losowo. Może więc i Wy macie tę opcję u siebie? Żeby to sprawdzić wystarczy zmienić motyw na ciemny w systemie operacyjnym.

Czytaj też: Nadchodzi Nubia Red Magic Watch – kolejny smartwatch od Nubii
Czytaj też: No limit M w lajt mobile – więcej GB, nowa cena
Czytaj też: OnePlus 9 i 9 Pro z zaskakującym elementem w zestawie

W rozmowie z redakcją The Verge rzecznik prasowy Google potwierdził że ciemny motyw znajduje się w fazie testów:

Zawsze testujemy nowe sposoby ulepszania naszych usług dla użytkowników, jednak teraz nie mamy nic konkretnego do ogłoszenia.


Tak więc nie wiadomo jeszcze kiedy ta usługa wyjdzie z testów, ale może stać się to w niedalekiej przyszłości. Liczymy więc, że stanie się to dość szybko, bo tryb ciemny w wyszukiwarce jest tym, na co większość z nas od dawna czeka.