Reklama
aplikuj.pl

Wzrost cen elektrycznych rowerów Rad Power Bikes. eBike znacznie zdrożeją?

Wzrost cen elektrycznych rowerów Rad Power Bikes, wzrost cen elektrycznych rowerów, wzrost cen ebike,

Rad Power Bikes, to obecnie jeden z największych producentów rowerów elektrycznych ze sprzedanymi ponad 350000 egzemplarzami ebike. Ta firma rozwija się w najlepsze i wielu chwaliło ją do tej pory za relatywnie niskie ceny, ale tę passę może właśnie zakończyć ogólny wzrost cen elektrycznych rowerów Rad Power Bikes.

Wzrost cen elektrycznych rowerów Rad Power Bikes może odbić się na całym rynku

Powodów ku wzrostom cen elektrycznych rowerów jest sporo. Mowa o drożejących surowcach pokroju aluminium do produkcji ram, słabnącym kursie dolara, coraz wyższym kosztom transportu i coraz większą konkurencję. Finalnie firmie z oczywistych względów bardziej opłaca się sprzedać jeden rower za 200$ więcej, niż dwa za tradycyjną cenę, kiedy koszty produkcji rosną, a marże na każdym sprzedanym egzemplarzu spadają.

RadMission, elektryczny rower, Rad Power Bikes, rower RadMission

Wzrosty cen są spore. Najtańszy RadMission zdrożeje z 999 do 1199 dolarów, RadMini z 1299 do 1499$, RadCity 5 Plus z 1799 do 1999$, Runner Plus z 1799 do 1899$, a RadWagon z 1899 do 1999$. Reszta cen modeli pozostanie bez zmian, ale głównie z racji tego, że zostały wprowadzone lub dopiero co zapowiedziane na rynek niedawno z odpowiednio podwyższoną ceną.

Czytaj też: LEGO rozpocznie rok z Sonicem. Oto zestaw Sonic the Hedgehog Green Hill Zone

Taki ruch może skończyć się źle nie tylko dla rynku USA, ale też Europy, bo i w Polsce możemy kupić rowery Rad Power Bikes. Są szanse, że na ten ruch firmy zareagują też inni producenci, doprowadzając do podwyżek i tak drogich już modeli.