Reklama
aplikuj.pl

Xbox Game Pass uszczuplone, choć nadchodzą porządne tytuły

xbox game pass

Microsoft przedstawił kolejne tytuły, które znikną z Xbox Game Pass. Zamiast nich pojawi się jednak sporo bardzo dobrych pozycji. Czego się spodziewać w grudniu?

Xbox Game Pass porzuca gry

Jakie tytuły wkrótce przestaną być dostępne w Xbox Game Pass? Microsoft zdradził już listę gier, na których ukończenie macie mało czasu. Oto pozycje, które znikną 15 grudnia:

 • Aliens: Fireteam Elite
 • Breathedge
 • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
 • Firewatch
 • Lake
 • One Piece: Pirate Warriors 4
 • Neoverse
 • Race with Ryan
 • Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth
 • Rory McIlroy PGA Tour
 • Transformers: Battlegrounds

Czytaj też: Przyspieszona premiera Assassin’s Creed Valhalla! Kiedy? Już!

Przed usunięciem gier bardzo zachęcam do sprawdzenia Firewatcha. Jeśli ta produkcja się Wam spodoba, zawsze możecie dać też szansę Lake.

Nowe gry w Xbox Game Pass

Zamiast powyższych gier otrzymamy kilka innych. Wygląda na to, że wymiana się opłaca, bo nowe gry są o wiele ciekawsze:

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – 6 grudnia

Przeżyj przygody ze wszystkich dziewięciu filmów z sagi w nowej, innej niż wszystkie grze wideo. Ponad 300 grywalnych postaci, 100 pojazdów i 23 planety do odkrycia sprawiają, że odległa galaktyka nigdy dotąd nie zapewniała tyle zabawy!

Hello Neighbor 2 – 6 grudnia

Hello Neighbor 2 to skradanka z elementami horroru o odkrywaniu sekretów twoich straszliwych sąsiadów. Szkopuł w tym, że ich poczynaniami kierują zaawansowane SI! Czy zdołasz przechytrzyć Sąsiadów i wyciągniesz ich tajemnice na światło dzienne?

Chained Echoes – 8 grudnia

Walcz mieczem, opanuj magię lub wejdź do swojego mecha. Chained Echoes to utrzymana w 16-bitowym stylu gra RPG osadzona w świecie fantasy, w którym smoki są równie powszechne co pilotowane machiny wojenne.

Metal: Hellsinger – 8 grudnia

Siecz w rytm metalu i wywrzyj zemstę podczas diabelnie trudnej wędrówki przez osiem Piekieł. Niech wróg drży do taktu morderczej muzyki. Metal: Hellsinger to rytmiczna strzelanka FPS pełna demonów, szatańsko dobrej broni i heavy metalu.

Czytaj też: Co przyniesie drugi sezon Overwatch 2?

High On Life – 13 grudnia

Z pomysłu Justina Roilanda powstało High On Life. Ludzkości zagraża kartel kosmitów, który chce wytworzyć narkotyki z ludzi. Od ciebie zależy, czy uratujesz gadające bronie i połączysz z nimi siły, pokonasz Garmantuousa i jego gang oraz czy ocalisz świat!

Potion Craft – 13 grudnia

Potion Craft to symulator alchemika, w którym korzystasz ze swoich narzędzi oraz składników, aby warzyć mikstury. Masz pełną kontrolę nad całym sklepem: wymyślaj nowe przepisy, przyciągaj klientów i eksperymentuj, ile dusza zapragnie. Pamiętaj tylko jedno: liczy na ciebie całe miasto.

Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition – 15 grudnia

Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji.

Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan – 15 grudnia

Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan to gra 2,5D polegająca na chwytaniu stworzeń, która łączy w sobie elementy charakterystyczne dla gier przygodowych, logicznych, platformowych i RPG. Jest to skierowana do wszystkich przygoda, w której może uczestniczyć cała rodzina. Twoim zadaniem jest ratowanie figlarnych stworzeń i przywracanie kolorów w świecie, który niegdyś był Ci dobrze znany!