Reklama
aplikuj.pl

Xbox Games with Gold istnieje, zapomnieliście?

xbox games with gold

Znamy skład Xbox Games with Gold na kwiecień 2023. Oferta jest skromna, choć niebeznadziejna. Co tym razem oferuje Microsoft?

Xbox Games with Gold kwiecień 2023 ujawnione

Microsoft przedstawił produkcje, które będziemy mogli ograć w ramach abonamentu Xbox Live Gold. Od 1 kwietnia do 30 kwietnia pobierzemy bezpłatnie Out of Space: Couch Edition, a od 16 kwietnia do 15 maja Peaky Blinders: Mastermind.

Out of Space: Couch Edition

Out of Space to lokalna kooperacyjna gra wieloosobowa o życiu razem w domu w przestrzeni kosmicznej. Ty i Twoi przyjaciele przeprowadzicie się do domu w kosmosie, gdzie będziecie musieli zmierzyć się z zabójczą plagą obcych i stawić czoła wyzwaniom związanym z budową statku kosmicznego, a wszystko po to, aby poczuć się jak w domu!

Czytaj też: PlayStation Plus kwiecień 2023 oficjalnie ujawnione

Peaky Blinders: Mastermind

Peaky Blinders: Mastermind to gra logiczno-przygodowa oparta na sławnym serialu BBC i Netflixa. Akcja gry toczy się przed wydarzeniami pierwszego sezonu. Trafiasz do Birmingham, miasta zmagającego się z pokłosiem Wielkiej Wojny, i wcielasz się w przyszłego szefa gangu rodziny Shelby. Kierujesz działaniami gangu jako Tommy, a Twoim zadaniem jest wytropienie ludzi stojących za spiskiem przeciwko rodzinie Shelby.

Peaky Blinders: Mastermind jeszcze jest grą, której pobranie rozważam. Sudden Strike 4 z aktualnego miesiąca skradł mi trochę godzin, co w przypadku gier z tej oferty Microsoftu nie zdarzyło się od dawna.