Reklama
aplikuj.pl

Xbox Games With Gold styczeń 2023 to jakieś nieporozumienie

xbox games with gold

Jeśli Microsoft zamierza rozdawać takie produkcje za darmo, to chyba już lepiej, aby pozostał tylko przy Xbox Game Pass. Nowe dwie gry to ogromne rozczarowanie.

Xbox Games With Gold styczeń 2023

Xbox ogranicza Games With Gold do dwóch gier. Oczywiście, nie razi to aż tak bardzo, gdy mamy bogatą bibliotekę Xbox Game Pass, ale skład GWG jest teraz tak bardzo słaby, że pojawia się pytanie, czy nie lepiej byłoby oferować dodatkowej gry w Game Passie, niż to co dostajemy co miesiąc? Xbox Games With Gold na styczeń prezentuje się następująco.

Autonauts

Kolonizuj niezamieszkane planety. Zacznij od zera i wykorzystaj dostępne zasoby, aby stworzyć imperium robotów, które można nauczyć wszystkiego. Kluczem jest automatyzacja — pracuj w różnych epokach, zautomatyzuj życie i zyskaj pełną autonomię!

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 zaczyna się starzeć

Iris Fall

Iris Fall łączy rozgrywkę ze światłem i cieniem. Koncepcja światła i cienia biegnie przez cały projekt historii gry, grafiki i zagadek. Przełączaj się między światłem i cieniem i przekraczaj obie rzeczywistości, doświadczając wyjątkowego przeplatania czerni i bieli, a także 2D i 3D.