Reklama
aplikuj.pl

Xbox One S V2? Czy Microsoft odświeża przegrany sprzęt?

xbox one s v2, microsoft

Dziwna pozycja pojawiła się w jednym z sklepów. Czym może być Xbox One S V2?

Microsoft mnie zaintrygował. Xbox One może wkrótce otrzymać nowe wydanie. A może V2 oznacza coś innego? Zastanówmy się czym może być urządzenie?

Gdzie pojawiło się urządzenie? Jeden z pracowników sieci sklepów Target zrobił zdjęcie tamtejszego systemu, w którym w cenie standardowego Xbox One S pojawił się Xbox One S V2.

https://twitter.com/Pvt_Biscuit/status/1295145938839834630

Najpopularniejsza teoria mówi, iż być może będzie to Xbox One S sprzedawany w zestawie z padem od Xbox Series S/X. Ale… czy to naprawdę ma sens? Po co Microsoft miałby odświeżać konsolę padem? Nie lepiej przekonać konsumentów do zakupu nowego urządzenia? Z drugiej strony wpisywałoby to się w filozofię Microsoftu, który chce dalej wydawać gry na Xbox One do 2023. Może w 2021 Xbox One S V2 będzie tak tani, że niektórzy zdecydują się na zakup tej maszynki? Na razie mamy więcej pytań niż odpowiedzi.

Czytaj też: Rockstar grzebie przy Vice City Online! GTA 6 jednak tam?

Chyba, że tak naprawdę zbyt się zastanawiamy nad całą sytuacją i konsola, na której przegraliśmy już tyle lat po prostu dostanie niedługo jakąś małą zmianę, której nie zauważymy dopóki nie rozkręcimy konsoli. Taka sytuacja również jest możliwa.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News