Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi Mi Band 6 – pierwsze zdjęcia zdradzają kilka szczegółów

Xiaomi Mi Band 6 zadebiutuje dopiero za kilka miesięcy, a specyfikacja nadal nie została oficjalnie ogłoszona. Jednak dzięki zdjęciom, które trafiły do sieci możemy nie tylko zobaczyć jak wygląda, ale również poznać kilka interesujących szczegółów.

Xiaomi Mi Band 6 na pierwszych zdjęciach

Dzięki przejściu przez unijne procesy certyfikacji zobaczyliśmy dwa pierwsze zdjęcia przedstawiające Xiaomi Mi Band 6. Wydają się one potwierdzać plotki, że nowy band będzie wyposażony w 1,1 calowy wyświetlacz, czyli ciut większy niż w poprzednim modelu. Ładowanie będzie się odbywać za pomocą magnetycznych pinów.

Czytaj też: Użytkownicy starszych iPhone’ów stracą dostęp do aplikacji WhatsApp

Z pewnych informacji wiemy, że band będzie miał więcej trybów aktywności, bo aż 30. Będzie również możliwość wysyłania szybkich wiadomości, dzięki kompatybilności z niektórymi komunikatorami. Według doniesień Mi Band 6 będzie posiadać moduł GPS, a także obsługę Alexy i możliwość dokonywania pomiaru zawartości tlenu we krwi.

Na razie więc konkretów nie ma, ale pogłoski i zdjęcia są bardzo obiecujące, więc czekamy na oficjalną specyfikację. Premiera ma się odbyć na przełomie czerwca i lipca.