WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Xiaomi otwiera Mi Store w Czeladzi bez promocji. I bardzo dobrze

Kolejny salom Mi Store Xiaomi zostanie otwarty Xiaomi. Ponownie na otwarcie nie zostaną zorganizowane żadne stacjonarne promocje. I bardzo dobrze, bo kwestii łamania zasad związanych z epidemią otwarcia salonów Xiaomi mogą zawstydzić nawet strajki rzekomych przedsiębiorców.

Nowy Mi Store zostanie otwarty w sobotę 23 maja o godzinie 9. Sklep mieści się w lokalu nr 43 Centrum Handlowego M1 przy ul. Będzińskiej 80. 80 to również powierzchnia salonu w metrach kwadratowych.

W trakcie otwarcia będą obowiązywać obostrzenia, które nakazują utrzymanie 2m odległości pomiędzy klientami, noszenie maseczek, dezynfekcję rąk (pojawi się też możliwość skorzystania z rękawiczek). W sklepie będzie mogło przebywać 10 osób jednocześnie lub po jednej na każde 15 metrów kwadratowych powierzchni.

Podczas otwarcia nie będą obowiązywać żadne promocje, tak jak to miało miejsce jeszcze kilka tygodni temu. To bardzo dobry ruch ze strony Xiaomi. Jak widzieliśmy na otwarciu wielu innych salonów firmy, ścisk wśród potencjalnych klientów przyćmiewał momentami to, co działo się ostatnio na protestach przedsiębiorców i podczepionych pod nich wszelkich możliwych środowisk protestujących. Promocje oczywiście pojawią się, ale w innym terminie.

Mi Store w Czeladzi to czwarty salon Xiaomi w województwie śląskim oraz 19 w całym kraju.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News