WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Xiaomi wraca z promocjami na otwarcie salonów

Xiaomi wraca z promocjami na otwarcie salonów

W najbliższą sobotę Xiaomi otworzy kolejny salon. Tym razem w Toruniu. I tym razem ponownie z promocjami na start. Choć nie tak okazałymi jak jeszcze kilka miesięcy temu.

Xiaomi wraca do promocji

Przez ostatnie tygodnie salony Mi Store były otwierane bez głośnych promocji. Mając bogate doświadczenia Xiaomi doskonale wie, jak duże tłumy potrafiły pojawić się na tych wydarzeniach. O zachowaniu jakichkolwiek reżimów sanitarnych nie ma mowy.

Teraz firma wraca do starych zwyczajów, ale bardzo stopniowo. Podczas otwarcia Mi Store w Toruniu, w sobotę 27 czerwca w Centrum Handlowym Atrium Copernicus, nie będzie prezentów dla pierwszych gości salonu. Nie będzie też dużych przecen, ani celebrowania otwarcia. Po prostu – drzwi zostaną otwarte.

Promocje będą, ale skromne

Dla wszystkich osób, które zrobią w toruńskim Mi Storze zakupy na kwotę minimum 1000 zł został przewidziany rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy. Można będzie go wykorzystać do 29 czerwca 2021 roku.

Oprócz tego w sobotę 27 czerwca będzie można kupić w obniżonej cenie opaskę Mi Band 4 – 99 zł oraz smartfon Redmi Note 8T 4/64 GB – 699 zł.

W niedzielę 28 czerwca w niższej cenie będzie dostępny telewizor Mi TV 43″ – 1449 zł oraz słuchawki True Wireless Earphones – 199 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News