WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Yeedi K650 to nowy robot sprzątający

Yeedi K650 to nowy robot sprzątający

Yeedi to nowa marka, która właśnie wkroczyła na rynek polski. Firma od razu zaprezentowała całkowicie nowy model robota sprzątającego – K650.

Specyfikacja Yeedi K650

Yeedi K650 ma trzy regulowane ustawienia ssania do 200 Pa. Dzięki temu usuwa on nawet najbardziej uporczywy brud czy sierść zwierząt. Dzięki świetnemu filtrowi zatrzymuje on 99% bakterii i kurzu.

Czytaj też: Karta wpłatnicza od zrzutka.pl – innowacyjny pomysł, który zmieni świat?
Czytaj też: Domniemana specyfikacja procesora Apple M1X
Czytaj też: Jak ukryć przewody zasilające karty graficznej? Ainex ma na to odpowiedź

Robot pracuje z głośnością do 56 dB w trybie cichym. Nie powinien on więc przestraszyć zwierząt ani obudzić dziecka. Ma on 400 ml pojemnik na kurz oraz 300 ml pojemnik na wodę co umożliwia równoległe odkurzanie i mopowanie powierzchni. Warto też pamiętać o nowej aplikacji mobilnej, która pozwala na sterowanie pracą robota.

cena Yeedi K650, specyfikacja Yeedi K650

Gary Li, dyrektor zarządzający w Yeedi, mówi:

Pobyt w domu podczas pandemii koronawirusa miał swoje wzloty i upadki dla wielu rodzin. Myślę, że wielu z nas jest wdzięcznych, że spędza więcej czasu z naszymi rodzinami, ale czasami pogodzenie się z tą nową równowagą potrzeb może być stresujące. Zaprojektowaliśmy yeedi dla rodziców takich jak my, którzy starają się być produktywni, pracując i mieszkając w domu pełnym dzieci, zwierząt domowych oraz innych osób poddanymi z nami kwarantannie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Aktualnie obecna jest promocja na Aliexpress na Yeedi K650. Do 28 listopada możecie go kupić z 45% zniżki w cenie zaledwie 530 zł. Jeśli więc szukacie taniego robota sprzątającego, to warto zastanowić się nad tym wyborem.