Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy datę debiutu Lenovo Yoga Pad Pro

Lenovo Yoga Pad Pro, Yoga Pad Pro, specyfikacja Lenovo Yoga Pad Pro, premiera Lenovo Yoga Pad Pro

Nowy tablet Lenovo Yoga Pad Pro zaprezentowany w zeszłym tygodniu doczekał się dziś oficjalnej daty premiery. Przekonajmy się więc przedpremierowo, czy warto będzie zainteresować się tą nowością.

Lenovo Yoga Pad Pro- specyfikacja

Oficjalny przedstawiciel Lenovo YOGA udostępnił na Weibo post, w którym ujawnił datę premiery nowego tabletu Yoga Pad Pro. Ta przypada na 24 maja, kiedy to prezentacja produktu odbędzie się w Chinach podczas konferencji zorganizowanej przez Lenovo.

Yoga Pad Pro odróżnia się od tradycyjnego tabletu, dzięki wyposażeniu go w przenośny uchwyt mieszczący się w jego dolnej części. Tam z kolei znajduje się również specjalny „wieszak”, który pozwala nam zawiesić urządzenie gdzie sobie tego życzymy, a przykład tego możecie zobaczyć na grafice poniżej. To jednak nie koniec wspaniałości tego uchwytu, ponieważ ma być on wyposażony w cztery głośniki z funkcją odtwarzania dźwięku Dolby Atmos, co ma zapewnić nam wysoką jakość dźwięku 3D.

Czytaj też: Lenovo Tab M10 5G niespodziewanie ujawniony

Oprócz tego tablet posiada wejście HDMI, na jednym z boków jego obudowy. Dzięki niemu urządzenie będzie mogło działać jako nasz ekran podczas, na przykład, gry w konsolę. Ponadto Yoga Pad Pro posiada dwa porty USB typu C, z czego jeden służy wyłącznie do ładowania, a drugi do podpinania urządzeń peryferyjnych.

Czytaj też: Lenovo IdeaCentre AIO 3i – domowy komputer w obudowie monitora

Yoga Pad Pro posiada 13-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz w obsługę rysika Xiaoxin, którego czułość pod kątem nacisku sięga aż 4096 poziomów. Daje nam to możliwość robienia precyzyjniejszych notatek, ale także ma świetnie sprawdzić się podczas szkicowania. Tablet dodatkowo wyposażony jest w Dolby Vision, który ma zapewnić jak najlepsze wrażenia audiowizualne, a już na sam koniec warto wspomnieć, że według źródeł nowy tablet ma być zasilany przez chipset Snapdragon 870.