Reklama
aplikuj.pl

YouTube pozwoli czytać komentarze nawet przy oglądaniu na pełnym ekranie

reklamy YouTube, blokada konta YouTube, regulamin YouTube

YouTube rozpoczęło testy kolejnego rozwiązania, które może trafić do serwisu. Chodzi o wyświetlanie komentarzy nawet, gdy film wyświetlony jest na pełnym ekranie.

Nowa opcja dla miłośników komentarzy na YouTube

Niektórzy bardzo lubią czytać komentarze pod filmami na YouTube. Sama zwykle ich unikam, głównie dlatego, że w pod wieloma materiałami można natchnąć się na wiele negatywnych komentarzy, które niczego nie wnoszą do naszego życia. Czasem jednak chcemy mieć do nich wgląd i YouTube postanowiło nam to zaoferować, niezależnie, czy oglądamy film na małym, czy pełnym ekranie. Jak to dokładnie wygląda możecie zobaczyć na nagraniu tutaj.

Czytaj też: Twitter Blue oficjalnie potwierdzony. Co zaoferuje płatna subskrypcja?

Chcąc wyświetlić komentarze w trybie pełnoekranowym aplikacja automatycznie pomniejsza ekran oglądania, więc nie trzeba się martwić, że coś przeoczymy. Jak widać serwis cały czas dąży do tego, by YouTube stało się miejscem bardziej „społecznościowym”. Takie wyświetlanie komentarzy może być też bardzo przydatne przy transmisjach live, albo w sytuacjach, gdy w przypiętych komentarzach autor filmu dodał dodatkowe informacje.

Czytaj też: Długo oczekiwana funkcja zawita w końcu do WhatsApp

Funkcjonalność trafiła na razie do niewielu użytkowników w ramach testów. Kiedy trafi ona do szerszego grona użytkowników? Tego nie wiemy, jednak można przypuszczać, że stanie się to w najbliższym czasie.