Reklama
aplikuj.pl

Długo oczekiwana funkcja zawita w końcu do WhatsApp

whatsapp

WhatsApp wciąż stara się odzyskać dobrą opinię na rynku komunikatorów dodając nowe funkcjonalności, które mają wyróżnić go na tle konkurencji. Co tym razem trafi do apki?

Obsługa komunikatora WhatsApp na wielu urządzeniach na raz

Niedawno wszedł w życie nowy regulamin WhatsAppa. Początkowe kontrowersje i masowe odejścia użytkowników doprowadziły do tego, iż obecnie nie trzeba akceptować nowej polityki prywatności by móc korzystać z komunikatora. Przynajmniej na razie, jak zaznacza Facebook. Zaufanie użytkowników tak łatwo nie da się odzyskać, więc starają się przynajmniej zachęcić ich nowościami.

Czytaj też: Rendery Honor 50 wyciekły. Aparaty w szczegółach

Tym razem chodzi o funkcję, która od dawna jest wyczekiwana. W wywiadzie dla serwisu wabetainfo.com CEO Facebooka Mark Zuckerberg oraz prezes WhatsAppa Will Cathcart ogłosili, że niedługo do WhatsAppa trafi możliwość obsługiwania czterech urządzeń jednocześnie niezależnie czy są na Androidzie czy iOS. Będzie więc można zalogować się na WhatsAppa na innym telefonie bez konieczności wcześniejszego wylogowywania się z poprzedniego. Nowość ma trafić do apki w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Czytaj też: Motorola moto g50: przeskakujemy kolejkę z tanim smartfonem z 5G

WhatsApp zyska jeszcze jedną nowość – tryb znikania. Po jego włączeniu wiadomości będą automatycznie usuwane po 7 dniach. Do tego pojawi się również opcja „wyświetl raz”, jeśli ją włączymy, to nasz odbiorca będzie mógł otworzyć wysłane przez nas zdjęcie czy film jedynie raz. Podobnie jest na instagramowym czacie.