WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Z tą elektryczną deską podbijecie niejeden teren

Chociaż elektrycznych deskorolek jest na rynku coraz więcej i więcej, to model Cycleagle z Indiegogo może wpaść w Wasz gust za sprawą swoich terenowych możliwości.

W swojej najbardziej zaawansowanej formie Cycleagle ma cztery 1000-watowe bezszczotkowe silniki elektryczne, z których każdy napędza jedno z niezależnie zawieszonych kół z gumowymi oponami. Zasilanie zapewnia z kolei odłączany akumulator litowy, który według doniesień powinien wystarczać na przejechanie do 22,5 km.

Przyspieszenie i hamowanie jest realizowane za pomocą tradycyjnego kontrolera, a maksymalna prędkość tej deski z aluminium lotniczego i włókna węglowego sięga 43 km/h. Co ciekawe, użytkownicy mogą dostosowywać specjalnie pod siebie tłumienie wstrząsów i czułość układu kierowniczego.

Dostępna na Indiegogo deska Cycleagle ma długość 118 cm i waży 19,5 kg w wersji z napędem na cztery koła, podczas gdy tańsza wersja z napędem na dwa koła przechyla zmniejsza wagę do 17,5 kg. Ich ceny wynoszą z kolei kolejno 1980 i 1480 dolarów, które wzrosną do kolejno 3699 i 2699$ po premierze na rynku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News