Reklama

Za ile sprzedano iPhone 11 Pro z wadą fabryczną? Kwota zaskakuje!

iPhone 11 Pro z wadą fabryczną

Wydawałoby się, że iPhone 11 Pro z wadą fabryczną raczej nie będzie czymś atrakcyjnym, w końcu płacąc za coś oczekujemy perfekcji. Tymczasem taki felerny egzemplarz sprzedano za naprawdę zaskakującą kwotę.

iPhone 11 Pro z wadą fabryczną warty przeszło 10 tys złotych?

Nie od dziś wiadomo, że za idealny produkt trzeba zapłacić, zwłaszcza w przypadku Apple. Ale co z modelem posiadającym wadę fabryczną? W teorii powinien on kosztować dużo mniej. A jednak, okazuje się, że iPhone 11 Pro z wadą fabryczną w postaci krzywo umieszczonego logo to prawdziwy unikat, który chciałoby posiadać wielu. Zobaczcie jak wygląda „problem” z tym smartfonem.

Czytaj też: Problemy z wyświetlaczem w Redmi Note 10 Pro. Co na to Xiaomi?

Błąd fabryczny uczynił ten model wyjątkowym, zwłaszcza, że taką wadę, według udostępniającego zdjęcie Internal Archive, spotkać można z prawdopodobieństwem 1 do 100 mln. Wygląda więc na to, że za unikatowość kolekcjonerzy są w stanie zapłacić niezłą sumkę. Według informacji iPhone 11 Pro z wadą fabryczną został sprzedany, w przeliczeniu, za 10300 złotych! Chyba czas zacząć sprawdzać, czy nowo kupiony smartfon nie ma jakichś wad, które podniosłyby jego wartość.