Reklama

Zamów jedzenie z Pyszne.pl i ciesz się HBO GO przez 30 dni za darmo!

Pyszne.pl, HBO GO, Pyszne pl. promocja

Pyszne.pl wychodzi do swoich klientów z nową, bardzo atrakcyjną promocją. Teraz zamawiając jedzenie możecie otrzymać w prezencie dostęp do platformy HBO GO. W końcu każdy wie, że posiłek lepiej smakuje przy dobrym serialu czy filmie.

Zamów na Pyszne.pl i oglądaj HBO GO za darmo przez 30 dni

By wyprzedzić konkurencję Pyszne.pl stosuje różne promocje, które mają przyciągnąć do nich klientów. I trzeba przyznać, że wiedzą co robią. Tym razem zamawiając jedzenie z ulubionej restauracji przez ich aplikację lub stronę internetową możemy zgarnąć voucher na dostęp do platformy HBO GO.

Czytaj też: Mglista nadzieja Huawei na zmiany w USA
Czytaj też: Intel może wypuścić trzy 8-rdzeniowe procesory Tiger Lake-H
Czytaj też: Chętni na minotaura na nadgarstku? Spójrzcie na ten wyjątkowy zegarek

Jak to zrobić? Trzeba zamówić za minimum 20 zł i zapisać się do newslettera. I gotowe. Na adres e-mail przyjdzie do nas specjalny voucher. Trzeba uważać, bo mail może trafić do SPAM-u. Promocja trwa do 28 lutego, w tym czasie możemy otrzymać nawet 2 vouchery dziennie, jednak korzystać z nich mogą tylko nowi użytkownicy w serwisie HBO GO, a voucher będzie można aktywować tylko do 31 marca. Jeśli liczyliście, że zbierzecie ich kilka i w ten sposób będziecie z serwisu korzystać przez wiele miesięcy za darmo, to przykro nam. Jednak możecie zrobić prezent bliskim i znajomym i podzielić się otrzymanymi kodami. Voucher można aktywować tutaj.