Reklama
aplikuj.pl

Chętni na minotaura na nadgarstku? Spójrzcie na ten wyjątkowy zegarek

minotaura na nadgarstku, wyjątkowy zegarek, zegarek

Firma Konstantin Chaykin ujawniła swój wyjątkowy mechaniczny zegarek automatyczny, który dosłownie zapewnia Wam minotaura na nadgarstku.

Zapewnijcie sobie minotaura na nadgarstku

Mowa dokładnie o limitowanym produkcyjnie modelu Konstantin Chaykin Minotaur za 18500 euro, który inspiruje się motywami ze Starożytnej Grecji, a dokładniej mówiąc, legendarnym Minotaurem. Wyszło to marce… dosyć dobrze, jako że ta posiada zresztą spore doświadczenie w tej kwestii, posiadając specjalną serię z tego typu motywami.

Czytaj też: Nowy zegarek Porsche. Oto TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph
Czytaj też: Jak działa zegarek kwarcowy?
Czytaj też: Jak działa zegarek mechaniczny?

42-milimetrowa koperta ze szczotkowanego brązowego żelaza w zegarku Konstantin Chaykin Minotaur przyjmuje okrągły kształt i elementy ozdobne w formie run. Na tyle znalazła się z kolei tytanowy dekielek. Oczywiście to tarcza jest najważniejsza w tym modelu, jako że przypomina „szalone oczy” człowieka-byka i jego pysk. Te pierwsze pokazują minuty i godziny, a drugi dwie pierwsze litery nazwy dnia w języku angielskim. Wszystko to zostało umieszczone na motywie labiryntu.

Czytaj też: Radosny kwiat artysty ozdobił nowy limitowany zegarek Hublot
Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: Biurkowy zegarek Batmobil, to wyjątkowa replika za ponad 100000 zł

Zegarek napędza automatyczny mechanizm K.08-1, który został przerobiony od podstaw, żeby spełnić wymagania związane z tym dokładnie modelem. Oferuje niezwykły wychwyt kotwicy, 50-godzinną rezerwę chody i częstotliwość uderzeń rzędu 28800 bph. Całość dopełnia wpisujący się w motyw skórzany pasek.