WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zamówienia na PlayStation 5 ruszyły w niektórych krajach

Zamówienia na PlayStation 5 dostępne. Niestety, tylko wstępne.

Czujecie tę ekscytację związaną z nowymi konsolami? Pamiętam co działo się na kilka miesięcy przed premierą PlayStation 4 Pro i Xboksa One X, a teraz mówimy o kompletnie nowych urządzeniach. Zarówno Xbox Scarlett jak i PlayStation 5 zapowiadają się jako genialne maszyny do gier.

Czytaj też: Grafika The Last of Us Part II wyciska maksimum mocy PlayStation 4 – czas na nową generację

Jeśli jesteście już zdecydowani, komu dacie pieniądze na tej generacji konsol (i jest to PlayStation 5) to możecie przygotować gotówkę. Na razie nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, ale tak – wstępne zamówienia ruszyły.

Zamówienia na PlayStation 5 dostępne są w zagranicznym sklepie Game Mania. Głównie znany jest on w Holandii i Belgii, ale jeśli nie boicie się zamawiać rzeczy z innych państw – już teraz możecie zarezerwować sobie konsolę.

Aby zagwarantować sobie dostępność konsoli na premierę musimy zapłacić teraz 50 Euro. Po jakimś czasie sklep poprosi nas o dopłacenie pozostałej kwoty. Prawdopodobnie nastąpi to dopiero, gdy Sony poda oficjalną cenę urządzenia. Nie sądzę, żeby sklep sam starał się trafić w wartość. Zamówienia na PlayStation 5 uruchomione już teraz zapewne znacznie podniosą przychody internetowego sklepu.

Czytaj też: Wsteczna kompatybilność PS5 zagmatwana przez ostatnią wypowiedź od Sony

Źródło: psu.com