WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź King’s Bounty 2, ojciec serii Heroes powraca na konsole i PC

Zapowiedź King’s Bounty 2 zaskoczyła. Ale, jak ja się cieszę, że ta gra powstaje! I to na konsole!

Ubisoft na razie zamroził serię Heroes of Might and Magic. Coraz słabsze recenzje i opinie graczy sprawiły, że ta legendarna marka musiała udać się na odpoczynek. Jeśli zatem jesteście osobami, które przynajmniej raz w roku muszą uruchomić Heroes of Might and Magic III, to zostaliście bez większej, porządnej gry.

Czytaj też: Okradziono cziterów CSGO oraz Apex Legends

Nagle jednak zapowiedziano King’s Bounty 2. Zastanawiam się, czy „dwójka” w tytule odnosi się do produkcji z 2008 roku czy może tej z 1990? Patrząc jednak na zwiastun, klimat nie pasuje do nowszej gry.

Produkcja ma zapewnić nam filmową historię, która nie będzie tylko pretekstem do dalszych starć na heksagonalnych polach. Co ciekawe, mapy starć nie będą „płaskie”, tym razem czeka nas dostosowywanie taktyki do wszelkich wzniesień czy głazów stojących na naszej drodze do wroga.

W King’s Bounty 2 pojawi się trójka bohaterów, a każdy z nich zapewni inny wachlarz umiejętności. Każda postać, to także inna linia fabularna. Sam świat gry ma łączyć realizm z fantasy, jednak na czym ma polegać to „unikalne” połączenie – jeszcze nie zdradzono. W King’s Bounty 2 zagramy w 2020 roku na komputerach PC (Steam) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Czytaj też: Zapowiedź Need for Speed: Heat czy może kit?

Źródło: wccftech.com