WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Need for Speed: Heat czy może kit?

Zapowiedź Need for Speed: Heat może uspokoić fanów. Czy Ghost Games dowiezie?

Electronic Arts oraz Ghost Games zapowiedzieli nowego Need for Speeda. Seria zrobiła sobie przerwę i teraz wraca do gry. Czy autorzy wyciągnęli lekcje z poprzednich, przeciętnych odsłon tej serii? Rzućcie okiem na nowy zwiastun.

Czytaj też: Ujawnienie PlayStation 5 oraz domniemana data wydania The Last of Us 2

Zwiastun z jednej strony pokazuje dużo, a z drugiej – niemalże nie znamy żadnych konkretów. Na szczęście deweloperzy zdradzili kilka informacji o grze na Reddicie. Dzięki temu poznaliśmy ich plany i przynajmniej na papierze – brzmią one dobrze. Oby tylko nie okazały się to puste obietnice.

W Need for Speed: Heat pojawi się cykl dnia i nocy. Co ciekawe, gracze będą mogli zmienić porę dnia, poprzez wjechanie do jednego z garaży. Policja w Heat ma być już lepsza, niż wcześniej. Powinny powrócić emocje związane z ucieczką przed radiowozami. Samo prowadzenie pojazdów również powinno być poprawione, ponieważ autorzy zapowiadają zupełnie nowy model jazdy. Skupiono się głównie na przyczepności pojazdów.

W grze nie pojawią się również jakiekolwiek lootboksy. Electronic Arts najwidoczniej w końcu się z nich wycofuje. Do tego powracają tradycyjne części samochodowe zamiast beznadziejnych kart. Teraz, aby odblokować dany element będziemy wybierali wyścig, który pozwoli nam odblokować interesującą nas część. Szczerze? Dziwny pomysł.

Czytaj też: Polska strategia Frostpunk trafi na konsole – nowy zwiastun ujawnia datę premiery

Źródło: reddit.com