WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zapowiedź RTX 2080 od Gainwarda odlicza do 20 sierpnia

Nvidia oraz jej partnerzy droczą się z nami przed oficjalnym pokazem nowej generacji kart graficznych. Jednak ukryta wiadomość w przesyconym gamingiem wideo to jedno, a odliczanie do 20 sierpnia w wykonaniu Gainwarda, to drugie.

Zaznaczcie sobie w kalendarzu ten dzień, bo właśnie w najbliższy poniedziałek będziemy świadkami kolejnej wydajnościowej rewolucji na rynku kart graficznych. To właśnie wtedy będzie nam dane ujrzeć nic innego jak model GeForce RTX 2080 od Nvidii. Obecnie zbyt wiele przecieków oraz informacji o tym świadczy, więc możemy być pewni, że prezentacja nowych GeForce odbędzie się na targach Gamescom, a dokładnie podczas imprezy GeForce Gaming Celebration. Potwierdził to właśnie Gainward, który dwa dni temu opublikował taką grafikę:

O ile tych krzaczków raczej nie rozumiemy, to wielkie “7” już tak. Ponadto możemy sądzić, że autorskie wersje Gainwarda będą posiadały albo 3-wentylatory, albo po prostu podświetlone w pełnym RGB. Za przetłumaczenie treści możemy podziękować użytkownikowi Metal Messiah ++++, który twierdzi, że jest tutaj napisane coś w stylu “Od początku – Oczy rzucają światło na wszystkie rzeczy”. Producent miał pewnie na myśli same wentylatory, które określa mianem “glaring eyes”. Taka zapowiedź może świadczyć, że wraz z premierą modelów referencyjnych na rynku pojawią się nawet te autorskie.

Źródło: Videocardz 
Zdjęcia: Videocardz