Reklama
aplikuj.pl

Triumph zapowiada nowy motocykl retro. Oto Trident

Triumph postanowił pochwalić się swoim nadchodzącym modelem Trident, który obecnie jest w stanie projektowego prototypu.

Trident uderza w połączenie nowoczesnej stylistyki ze sznytem retro i najpewniej wykorzystuje 3-cylindrowy silnik o pojemności 765 cm sześciennych. Jego nazwa z kolei nawiązuje do motocykla produkowanego w latach 1968-75.

Nowy Trident od Triumph najwyraźniej ma na celu wykorzystanie wysokich osiągów i właściwości jezdnych charakterystycznych dla bardziej wyścigowych motocykli Street Triple. Umieści je jednak w bardziej przyjaznym pakiecie, który przyjmie minimalistyczną i pod wieloma względami klasyczną formę.

Trident ma przy tym być przyzwoicie wyceniony, a jego design w formie widocznego na fotkach prototypu przyciąga wzrok rurową ramą, eksponującą silnik, czy klasyką w postaci okrągłego światłą na przodzie.

Czytaj też: Toyota Supra 2.0 w pojedynku z Audi RS Q8

Ten motocykl Triumph trafi do dealerów dopiero wiosną 2021 roku, a na informacje na jego temat musimy jeszcze poczekać, jak zresztą na ujawnienie produkcyjnego cielska.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News