Debiutują zasilacze Cougar Auric jako modularne i podświetlane modele

Debiutują zasilacze Cougar Auric, zasilacze Cougar Auric, Cougar Auric

Wczoraj tanie, teraz drogie. Zadebiutowały właśnie modularne i podświetlane zasilacze Cougar Auric, których ceny pozostają nieznane, ale specyfikacja mówi jasno, że w grę wchodzą modele z górnej półki.

Zasilacze Cougar Auric debiutują

Przeznaczone do komputerów desktopowych zasilacze Cougar Auric są dostępne w wersjach o mocy 650 W i 750 W, oferując dosyć wysokiej jakości zestaw funkcji, a w tym certyfikat 80 Plus Gold, pełne okablowanie modułowe, podświetlany diodami LED RGB wentylator i sterowany przez użytkownika tryb pasywny.

Czytaj też: Jak wypadają mobilne karty RTX 3000 w 3DMark?
Czytaj też: Niektóre smartfony Huawei stracą dostęp do kolejnych aplikacji Google
Czytaj też: GeForce RTX 3070 Max-P vs Max-Q

Po naciśnięciu przełącznika z tyłu zasilacz można zmusić do zachowania całkowitej ciszy do 40% obciążenia. Dodatkowy przełącznik umożliwia z kolei przełączanie ustawień wstępnych podświetlenia RGB (nie zabrakło trybu wyłączenia). Oświetlenie można z kolei zsynchronizować z resztą oświetlenia za pomocą 4-pinowego wejścia RGB.

Pod maską zasilacze z serii Cougar Auric są wyposażone w pojedynczą szynę +12 V, która jest zgodna z najnowszą specyfikacją ATX12V v2.53, aktywny konwerter rezonansowy PFC, LLC, przełączanie DC-DC i zabezpieczenie przed przepięciem/zbyt niskim napięciem, jak również przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem.

Czytaj też: Cougar VTK nowymi tanimi zasilaczami na rynku
Czytaj też: Kupcie głośnik Huawei Mini Speaker, bo my kupimy! OkazjoWTORKI tną ceny
Czytaj też:
Pamiętacie HTC Exodus 1? Jest dzisiaj warty duże pieniądze

Pod kątem wyposażenia oba zasilacze Cougar Auric oferują dwa 4+4-pinowe EPS, siedem gniazd SATA, trzy Molex i jeden 24-pinowy ATX. Model 650 W oferuje cztery 6+2-pinowe złącza zasilania PCIe, a w modelu 750 W ta liczba wzrasta do sześciu.