Reklama
aplikuj.pl

Zawitajcie do świata Cyberpunka wyjątkowym plecakiem od Redów

Cyberpunk 2077, plecak Cyberpunk, plecak, CD Projekt Red

W sklepie CD Projekt Red pojawiła się właśnie zupełnie nowa oferta w przedsprzedaży z udziałem wyjątkowego plecaka w motywie Cyberpunka 2077.

Plecak Cyberpunk 2077 powstał we współpracy z marką Doughnut, czyli firmą, która zdecydowanie zna się na tym, co wyróżnia solidny plecak. Solidność zresztą, to coś, co możemy wziąć za pewnik w przypadku tego produktu, co potwierdza sama cena w przedsprzedaży w wysokości 431,82 złotych.

Czytaj też: Nowy wymiar inteligentnych głośników domowych z Beosound Balance

Plecak Cyberpunk 2077 „zwiększa nasze możliwości udźwigowe”, oferując masę miejsca na ekwipunek w formie podłużnej bryły o wymiarach 45 x 26 x 16 centymetrów, aby „zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia przeciążenia w trakcie misji”.

Cyberpunk 2077, plecak Cyberpunk, plecak, CD Projekt Red

Czytaj też: Śledźcie swoje wyczyny na boisku inteligentnymi wkładkami od Adidasa

Jak wiele cybergadżetów tam wsadzimy? Sporo, bo jego pojemność wynosi 20 litrów, które umożliwiają np. włożenie 15-calowego laptopu. Plecak został wykonany z materiału Cordura 420D Nylon, co w połączeniu z wodoodpornymi zamkami zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo.

Cyberpunk 2077, plecak Cyberpunk, plecak, CD Projekt Red

W tym projekcie kluczowy jest jednak sam design, który bezpośrednio nawiązuje do gry Cyberpunk 2077. Nie tylko samymi emblematami ,ale również charakterystyczną kolorystyką.