Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Google otrzymują opcję powiększania filmów

Zdjęcia Google, Google


Zdjęcia Google to jedna z najpopularniejszych do zarządzania zdjęciami dostępna na praktycznie wszystkich platformach. Pomimo tego, że korzysta z niej tyle osób Google nie wyposażyło jej w tak podstawowe narzędzie, jak opcja powiększania wideo, a przynajmniej wcześniej w apce jej nie było.

Zdjęcia Google z nową funkcją. W końcu!

Zdjęcia Google to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania zdjęciami. Sam programma sporo funkcji które się przydają, takie jak podstawowa i nieco bardziej zaawansowana obróbka zdjęć. Jednak do tej pory Google zapomniało, że użytkownicy chcieliby też mieć możliwość powiększania materiałów wideo. Na szczęście firma naprawa swój błąd dodając taką funkcję.

Czytaj też: Tryb antyalkoholowy w smartfonie? Chińczycy już to opatentowali!
Czytaj też: Yanosik z nową funkcją idealną na zimową porę
Czytaj też: Xiaomi wypuszcza 75 calowy telewizor Mi TV Q1

Samej opcji można będzie użyć na dwa sposoby, jeden – dwukrotne dotknięcie w ekran telefonu, zaś druga będzie polegała na „uszczypnięciu”, dzięki któremu będziemy się mogli również poruszać po materiale wideo.

Opcja nie wydaje się bardzo rewolucyjna, bo jest znana z innych podobnych programów. Jednak z pewnością dla niektórych okaże się pomocna. Na razie wiadomo, że wdrażana jest stopniowo, a aktualizacja leży po stronie serwera.