Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Kia Niro 2022 podczas testów

Zdjęcia Kia Niro 2022, Kia Niro 2022

Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022 zwiastujące nową generację widzieliśmy już kilka tygodni temu, a dziś możemy rzucić okiem na nowe zdjęcia Kia Niro 2022.

Zdjęcia Kia Niro 2022

Spodziewamy się, że Kia Niro zostanie zaprezentowana pod koniec tego roku, jako model na 2022 rok, zapewniając nieco większy rozstaw osi w porównaniu do obecnego modelu, co potwierdzają zmienione (widać po słupku C) i wydłużone tylne drzwi.

Z przodu z kolei czarne osłony i fałszywe panele psują zbyt dużo, ale według spekulacji Kia Niro 2022 sięgnie po koncepcję Habaniro. Oznacza to tyle, że doczekamy się nowej osłony chłodnicy w formie „nosa rekina” i mniejszych reflektorów na tyle. Na tyle z kolei możemy dostrzec zarys nowych świateł w kształcie bumerangu.

Nie widzieliśmy jeszcze wnętrza, ale to powinno zostać gruntownie zaktualizowane, idąc za wyglądem zewnętrznym. Obecnie Niro ma typowy system informacyjno-rozrywkowy w desce rozdzielczej w konwencjonalnej kabinie, ale przez ostatni trend związany z ulepszeniami kabin w nowych modelach może zyskać coś niespodziewanego.

Te zdjęcia Kia Niro 2022, choć ciągle w solidnym kamuflażu i fałszywymi panelami nadwozia, przypominają nam o premierze jeszcze w tym roku na 2022 rok modelowy. Z tego co wiemy, będzie dostępny z napędem benzynowym, hybrydowym plug-in oraz w pełni elektrycznym.