Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022 zwiastują nową generację

Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022, zdjęcia Kia Niro 2022, nowa generacja Niro 2022

Ostatnie odświeżenie Kia Niro miało miejsce rok temu, ale już teraz marka przygotowuje znaczącą aktualizację dla tego SUVa. Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022 potwierdzają, że model w rzeczywistości jest już głęboko w fazie testów dla swojej następnej generacji.

Zdjęcia Kia Niro 2022

Jak to w takich momentach dla samochodów bywa, Niro 2022 pokazuje się nam w ciężkim kamuflażu, który nie zakrywa tylko dachu, progów bocznych i skrawka bocznego panelu tuż nad przednim nadkolem. Możemy więc powiedzieć, że w ogólnym zamyśle projekt pozostanie znajomy dla fanów Niro, ale i tak model zaliczy duże zmiany.

Czytaj też: Kia Stinger nowej generacji, to jeden wielki znak zapytania
Czytaj też: 
Kia zmieni się nie do poznania w 2021 roku
Czytaj też: 
Kia Stonic GT 2021, czyli więcej charakteru w małym crossoverze

Najbardziej interesujące jest to, że Kia nie próbuje ukryć sportowych zmian na słupku C, podczas gdy niewielki element maski zwiastuje jej kompleksową przeróbkę. Chociaż szczegóły przedniej konsoli pozostają ukryte, możemy dostrzec po kształtach charakterystyczny dla koncepcji Habaniro sprzed roku „nos rekina”.

Czytaj też: Kia Sportage 2022 wyszpiegowana na Nurbugring
Czytaj też: 
Kia zajmie się stworzeniem platformy dla pojazdów wojskowych nowej generacji
Czytaj też:
 To koniec dla śmigłowców szturmowych Bell AH-1W „Super Cobra”

Z tyłu koncept również dał o sobie znać i choć kamuflaż jest tam okazalszy, potrzeba świateł drogowych podczas ulicznych testów odsłoniła nam je w ich bumerangowej formie. Kwestia wnętrza i napędu pozostaje tajemnicą, ale oczekujemy wersji elektrycznej, hybrydowej i spalinowej. Premiera? Na nią liczymy dopiero w 2021 roku.