Reklama

Zdjęcia Mercedes-AMG C63 Estate w testach

Zdjęcia Mercedes-AMG C63 Estate, Mercedes-AMG C63 Estate

Nowa Klasa C Mercedes-Benz dopiero co zadebiutowała, ale wiemy, że już nadchodzą bardziej wydajne modele. Przypominają nam o tym nowe zdjęcia Mercedes-AMG C63 Estate.

Zdjęcia Mercedes-AMG C63 Estate

Mercedes-AMG C63 Estate będzie wyglądać bardzo podobnie do standardowej Klasy C, ale otrzyma kilka bardziej agresywnych akcentów na czele z maskownicą Panamericana z pionowymi listwami, większymi wlotami w zderzaku i progami bocznymi, spojlerem, czy czterem trapezowym rurom wydechowym.

Chociaż niedopasowane felgi wskazują jasno, że nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, to za nimi czają się duże, wiercone tarcze hamulcowe. Po stronie napędu powinniśmy z kolei oczekiwać tradycyjnie nie V8, czy V6, a czterocylindrowego silnika ze wspomaganiem hybrydowym.

Moc tej jednostki nadal powinna być jednak imponująca, rzekomo przekraczając nawet 500 koni mechanicznych, która trafiałaby na cztery koła tylko poprzez dziewięciobiegową automatyczną skrzynię biegów. Premiera Mercedes-AMG C63 Estate nadal jednak pozostaje nieznana, ale możliwe, że zadebiutuje pod koniec 2021 roku.