Reklama

Zdjęcia nowego Audi RS3 2022 Sedan w śnieżnych testach

Zdjęcia nowego Audi RS3 Sedan testy, Zdjęcia nowego Audi RS3 Sedan, Zdjęcia Audi RS3 Sedan, nowe Audi RS3, Sedan RS3 2022

Czekacie na najwydajniejsze Audi obecnej generacji? Zdjęcia nowego Audi RS3 Sedan potwierdzają, że sprawy dotyczące rozwoju samochodu idą w dobrą stronę.

Zdjęcia nowego Audi RS3 Sedan

Obecna generacja tych modeli Audi zadebiutowała prawie rok temu tradycyjnie z wydaniem A3, aby po kilku miesiącach pojawił się podkręcony S3. Teraz jednak czekamy na topowe wydanie tej rodziny w postaci nowego RS3, które zaliczyło zimową sesję zdjęciową i testową przed nadal nieokreśloną datą premiery.

Czytaj też: Odświeżone Audi A8 2022 wyszpiegowane po raz pierwszy
Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Audi Q4 E-Tron Sportback na tle śniegu
Czytaj też: 
Elektryczne Audi na rajd Dakar 2022

Na powyższych zdjęciach można pomyśleć, że to zwyczajny sedan Audi A3, ale rzeczywistość zdradzają okazalsze wloty powietrza na przodzie, owalne końcówki wydechu z tyłu, nieco szersze błotniki i większe hamulce.

Tradycyjnie więc producent postawił na subtelne podkręcenie stylizacji i możliwości oraz uwolnienie potencjału fałszywych wlotów powietrza S3 w przednim zderzaku, które dodatkowo zostały otoczone dodatkowymi pionowymi listwami do przekierowania powietrza.

Czytaj też: Wyjątkowy lakier dla Audi RS7 może zachwycić
Czytaj też: Audi Q5 E-Tron i elektryczne Porsche Macan z datą premiery
Czytaj też: 
Oto nowe Audi SQ5 Sportback TDI 2021

Jeśli mowa o silniku, plotki wspominają o mocy ponad 400 koni mechanicznych. Pięciorzędowy 2,5-litrowy TFSI ponoć został podkręcony przez Audi do 415 koni, a gdyby tego było mało, roznoszą się też informacje o znacznie wydajniejszej 450-konnej wariacji w postaci RS3 Performance.