Zdjęcia Peugeot 308 2022 pokazują wszystko, co najważniejsze

Zdjęcia Peugeot 308 2022, Peugeot 308 nowej generacji, Peugeot 308 2022

Peugeot 308 nowej generacji pojawił się już kilka razy przed obiektywem, ale te dokładnie zdjęcia Peugeot 308 2022 są wśród nich najważniejsze.

Arcyważne zdjęcia Peugeot 308 2022

Poniżej możemy zobaczyć bez żadnego kamuflażu to, jak będzie wyglądać Peugeot 308 nowej generacji w formie hatchbacka (nie zabraknie też wersji kombi). Zgodnie z oczekiwaniami, przednia konsola została całkowicie przeprojektowana w porównaniu z poprzednim modelem i najwyraźniej czerpie inspirację z najnowszych modeli 508 i 208.

Ogromna osłona chłodnicy stanowi dom dla nowego logo marki i wydaje się, że w tym przypadku pełni ona również rolę radaru dla niektórych systemów bezpieczeństwa samochodu. Nad logo znajduje się plakietka „308”, a po bokach osłony chłodnicy ostre reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED przechodzącymi w zderzak.

Dolna część zderzaka o ostrych liniach przyjmuje konstrukcję z trapezoidalnym kształtem dolnej osłony chłodnicy. Na każdym rogu znajdują się dwa małe przedłużenia zderzaka, z boku uderza nas nowe logo marki na przednich błotnikach oraz przedłużenia bocznych progów, które dopełniają czarne felgi aluminiowe i osłony lusterek bocznych. Tył pozostaje tajemnicą.