WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zdjęcia promujące finałowy odcinek Gry o Tron

Zdjęcia promujące finałowy odcinek Gry o Tron

Gra o Tron zawsze wzbudzała ogromne emocje. Niestety ostatni sezon wzbudza raczej te negatywne uczucia i to głównie ze względu na scenariusz. Wszyscy jednak czekają na zakończenie, a HBO bardzo się stara, byśmy przedwcześnie go nie poznali. Wydając zdjęcia promujące finałowy odcinek Gry o Tron również nie pokazano zbyt wiele. Zwłaszcza, że obrazy są tylko dwa.

Czytaj też: Recenzja 5. odcinka finałowego sezonu Gry o Tron

Nie ważne jak bardzo nie podoba nam się 8. sezon musimy przyznać, że to produkcja zrealizowana z ogromnym rozmachem. Jest też najpopularniejszym serialem ostatnich lat, którego odcinki niezmiennie gromadziły przez telewizorami/ekranami komputerów miliony fanów. Niestety ta historia w końcu dobiega końca, choć niektórzy się z tego raczej cieszą. Jedno jest pewne, ostatni odcinek na pewno wzbudzi spore kontrowersje, choć ciężko stwierdzić, czy pobije poprzedni.

W epizodzie o nazwie „The Bells” Daenerys przygotowała sobie drogę do Żelaznego Tronu, jednak nie każdy jest zadowolony z tego, w jaki sposób to zrobiła. Jon Snow i Tyrion Lannister patrzyli z przerażeniem, jak Królowa Smoków zesłała ognistą zagładę na mieszkańców Królewskiej Przystani. Nie taką Dany znali i pokochali, a przede wszystkim, nie taką królową chcą na tronie. Wiemy, że Tyrion myślał już o zdradzie Smoczej Królowej, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że teraz przejdzie do czynów. Jon Snow do tej pory nie chciał tronu i obiecywał Daenerys lojalność. Jednak w przypadku takiego zachowania możemy się spodziewać, że będzie wolał sam rządzić, niż pozwolić na to swojej ciotce.

Jeśli Dany nie zgładzi Tyriona za zdradę (wypuszczenie Jamie’ego), to możliwe, że wraz z Jonem będą chcieli zabić, albo chociaż uwięzić Dany. Tylko czy im się to uda? Opublikowane zdjęcia promujące finałowy odcinek Gry o Tron pokazują królową stojącą przed szeregami żołnierzy. Choć wyglądają oni na Nieskalanych, to ciężko uwierzyć, że jest ich aż tylu. W Bitwie pod Winterfell zginęła połowa, a tu wydaje się ich więcej niż na początku. Ale dobra, logika w Grze o Tron umarła już dawno.

Zdjęcia promujące finałowy odcinek Gry o Tron

Drugie zdjęcie pokazuje nam zrozpaczonego i zrezygnowanego Tyriona. Nie wiadomo, czy takie uczucia wywołała w nim wieść, że jego rodzeństwo nie żyje, czy może działania królowej, w którą wierzył.

Zdjęcia promujące finałowy odcinek Gry o Tron

Jedno jest pewne, wszystkiego dowiemy się już w poniedziałek, bo wtedy będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek Gry o Tron.

Czytaj też: Alec Holland i Abby Arcane na oficjalnych plakatach ze Swamp Thing

Źródło: comicbookmovie.com