WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Zdjęcia elektrycznego BMW i7 oraz hybrydowego BMW 7

BMW serii 7 zmierzają w stronę elektryczności, a najnowsze zdjęcia szpiegowskie przedprodukcyjnych modeli potwierdzają, że hybrydowe i elektryczne warianty nie będą różnić się od tych spalinowych.

Wygląda na to, że następna seria BMW 7 na zdjęciach dzierży już produkcyjną karoserię, ale przednie i tylne światła są zapewne zastępcze. Różnice między wersją PHEV oraz w pełni elektryczną BMW i7 (EV) sprowadzają się do obecności czterech wydechów w hybrydzie i najwidoczniej również naklejek, wskazujących na „elektryczny pojazd testowy” i „hybrydowy pojazd testowy”. Dwie zaślepki w hybrydzie rozwijają pozostałe wątpliwości.

Te prototypy dodatkowo wskazują, że nastąpi kilka poważnych zmian pod względem designu w porównaniu z obecnymi BMW Serii 7. Widać to na przednich konsolach, czy profilach bocznych o mylących na pierwszy rzut oka klamkach.

Niestety nadal niewiele więcej wiadomo na temat napędu tych samochodów, ale przypomnimy, że BMW obiecało stworzyć wariant elektryczny, który będzie najpotężniejszy w całej serii 7.

Czytaj też: Nowy BMW X7 dostrzeżony z niewielkimi, ale ważnymi zmianami

Sądząc po stanie tych prototypów (via Motor1), należy jeszcze wykonać wiele testów i ulepszeń, co sugeruje debiut dopiero w 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News