WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ze wzmacniaczem Spark potrenujesz gitarowe riffy nawet ze Spotify

Jak tu nie pokochać wzmacniacza Spark od Positive Grid, którego aplikacja otwiera drogę gitarowym amatorom do solidnych ćwiczeń?

Spark jest połączony z aktywowaną głosem aplikacją mobilną, która zapewnia szereg ćwiczeń i narzędzi do nauki w czasie rzeczywistym, a także pozwala użytkownikom zaglądać do utworów z serwisów streamingowych, takich jak Spotify, czy Apple Music.

Sam w sobie, Spark sprowadza się do pełnozakresowego 40-watowego wzmacniacza z dwoma głośnikami, na pokładzie którego znalazły się wbudowane kontroli korektora, tunera oraz efektów. Łączność Bluetooth pozwala na używanie urządzenia jako głośnika zasilanego do strumieniowego przesyłania muzyki ze smartfona. Sam wzmacniacz może również działać jako interfejs audio USB, służąc jako interfejs między gitarą elektryczną, basową lub akustyczną a komputerem z oprogramowaniem do produkcji muzyki.

Inteligentny wzmacniacz Spark, wzmacniacz Spark, nauka gry na gitarze Spark

Spark uzupełnia wspomniana aplikacja, którą można obsługiwać bez użycia rąk, ponieważ wbudowano w nią szereg poleceń głosowych. W niej znajdziemy m.in. funkcje Auto Chords, która automatycznie analizuje i wyświetla akordy utworów pochodzących z platform streamingowych, takich jak Spotify, YouTube i Apple Music. Gracz może spowolnić tempo utworu podczas nauki, a następnie przyspieszyć go, aby uzyskać odpowiednie tempo.

Inteligentny wzmacniacz Spark, wzmacniacz Spark, nauka gry na gitarze Spark

Inteligentny wzmacniacz Spark jest już dostępny w przedsprzedaży za 209 dolarów, które wzrosną o 30% po rozpoczęciu wysyłki w styczniu 2020 roku.

ŹRÓDŁO: New Atlas