Reklama
aplikuj.pl

LEGO stworzyło coś wyjątkowego dla fanów serii Horizon. Oto zestaw LEGO Żyrafa

zestaw LEGO Żyrafa

Gracze ekskluzywnych do niedawna gier Horizon (Zero Dawn i nadchodzącej odsłony Forbidden West) na PlayStation od Sony, zapewne zachwycą się najnowszym tworem LEGO. Firma pokazała właśnie swój Horizon: Forbidden West: Tallneck, czyli zestaw LEGO Żyrafa.

Żyraf to kultowy w całej serii Horizon mechaniczny stwór, którego dzięki zestawowi LEGO Horizon Forbidden West: Tallneck będziecie mogli postawić na półce

Już 1 maja tego roku do sprzedaży trafi Horizon Forbidden West: Tallneck w cenie 79,99$, czyli w przeliczeniu około 320 złotych. To szalenie wysoki, bo mierzący całe 34 cm wysokości i 23×17 szerokości i głębokości zestaw LEGO, który składa się aż z 1222 elementów i przedstawia zarówno Żyrafa, jak i główną bohaterkę (Alloy) z jej włócznią i małą figurkę Obserwatora na podstawce imitującej tereny zielone z brzozą i zardzewiałymi światłami drogowymi.

Czytaj też: LEGO przygotowało coś dla fanów F1. Oto zestaw McLaren Formula 1 2022

Ten idealny prezent dla każdego gracza jest przeznaczony dla dorosłych „klockowych konstruktorów”, których instrukcja będzie prowadzić krok po kroku, aby z ponad tysiąca elementów stworzyć to imponujące dzieło. Dla przypomnienia, Horizon Forbidden West zadebiutuje już 18 lutego na PlayStation 4 i 5.