Reklama
aplikuj.pl

LEGO przygotowało coś dla fanów F1. Oto zestaw McLaren Formula 1 2022

LEGO przygotowało coś dla fanów F1, zestaw McLaren Formula 1 2022, McLaren Formula 1 2022

Już 1 marca ofertę LEGO uzupełni zupełnie nowy zestaw McLaren Formula 1 2022, czyli coś specjalnego dla fanów tej najbardziej znanej na świecie ligi wyścigów. Czy warto się nim zainteresować? Zdecydowanie tak, o ile szukacie czegoś bardziej ambitnego, ale nie tak bardzo, jak Lamborghini Sian, czy Bugatti Chiron z ponad 3500 elementami.

LEGO pokazało zestaw McLaren Formula 1 2022, czyli obejmującego model, który jeszcze nie został zaprezentowany w finalnej formie

Zestaw McLaren Formula 1 2022 składa się z 1432 elementów i jako przykład dzieła w serii Lego Technic, jest pełen zarówno detali, jak i mechanicznych, funkcjonujących dodatków. Nie bez powodu LEGO dedykuje go starszym i to zwłaszcza tym, którzy są ciekawi McLarena, jako że częścią dołączonej instrukcji jest historia współpracy między oddziałem McLaren Racing i LEGO.

Czytaj też: Niepokojący zwiastun LEGO Star Wars The Skywalker Saga

Elementy Technic tego zestawu obejmują ruchome tłoki w turbodoładowanym silniku V6, działający mechanizm różnicowy i układ kierowniczy, a nawet system zawieszenia. Wszystko to zamknięte w klockowym samochodzie, który po złożeniu mierzy 65 cm długości, 27 cm szerokości i ledwie 13 cm wysokości. Cena? 179,99 dolarów, czyli ponad 700 zł.