Reklama
aplikuj.pl

Zestaw Stream Desktop Combo od Cherry

Zestaw Stream Desktop Combo od Cherry, Stream Desktop Combo, Cherry Stream Desktop Combo

Firmę Cherry możecie kojarzyć głównie z przełącznikami mechanicznymi do klawiatur, ale to nie wszystko, czym się para. Przykładem tego jest nowy zestaw Stream Desktop Combo.

Zestaw Stream Desktop Combo od Cherry

Zestaw łączy w sobie to, co w zakresie komputerowych peryferiów najważniejsze, a więc idealnie dopasowane zestawienie klawiatury i myszy. Te łączy nie tylko sam design i bezprzewodowy tryb działania poprzez 2,4 GHz z wykorzystaniem baterii, ale też szalenie wysoka cisza pracy. W obu przypadkach Cherry zapewnia wsparcie aplikacji Cherry Keys to ustawienia obu sprzętów „pod siebie”.

Czytaj też: Jak wypadają mobilne karty RTX 3000 w 3DMark?
Czytaj też: Niektóre smartfony Huawei stracą dostęp do kolejnych aplikacji Google
Czytaj też: GeForce RTX 3070 Max-P vs Max-Q

Trzeba powiedzieć jednak jasno, że zestaw Stream Desktop Combo od Cherry, to połączenie stworzone bardziej do biura, niż rozrywki. Nie tylko pod kątem minimalistycznego i tradycyjnego wyglądu, ale też możliwości w postaci mechanizmu nożycowego w klawiaturze, czy maksymalnie 2400 DPI czułości.

Czytaj też: Cougar VTK nowymi tanimi zasilaczami na rynku
Czytaj też: Kupcie głośnik Huawei Mini Speaker, bo my kupimy! OkazjoWTORKI tną ceny
Czytaj też:
Pamiętacie HTC Exodus 1? Jest dzisiaj warty duże pieniądze

Cherry zaznacza, że zestaw Stream Desktop Combo wyróżnia się wysoką wytrzymałością i jakością, a na dodatek jest zgodny ze wszystkimi odpowiednimi dyrektywami i rozporządzeniami europejskimi w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii. Cena? 54,99 euro.