Małe zestawy barebone dla Ryzenów od Shuttle

zestawy barebone dla Ryzenów, Shuttle, Shuttle DA320

Po ośmiu latach omijania firmy AMD, Shuttle ogłosiło właśnie nowe małe zestawy barebone dla Ryzenów o nazwie DA320.

Zestawy barebone dla Ryzenów od Shuttle

Zestawy barebone, to takie niekompletne zestawy komputerów z myślą o obsługiwaniu multimediów, w których ceni się kompaktowe rozmiary, niską cenę i szeroką kompatybilność. Nowość Shuttle w postaci DA320 uderza właśnie w te tony z modelem XPC DA320 mierzącym zaledwie 4,3 cm i oferującym pojemność 1,3 litra.

Czytaj też: Nowe okulary Adidas Sport z technologią Kolor Up
Czytaj też: Czy warto kupić drogą klawiaturę? Tanie kontra drogie modele
Czytaj też: Bezprzewodowe zasilanie telewizora od Reasonance

Zestaw wspiera najnowsze procesory AMD Ryzen i do 32 GB pamięci RAM, oferując wysoką wytrzymałość. Do działania wymaga jednak nie jakiekolwiek Ryzena, a tego z wbudowanym rdzeniem graficznym dla wyjścia HDMI 2.0, czy dwóch DisplayPort.

Te zestawy barebone dla Ryzenów oferują też dwa wejścia COM1, dwa gigabitowe porty RJ-45, dwie pary USB (2.0/3.0) na tyle i tradycyjny zestaw portów na przodzie z dodatkiem czytnika kart pamięci. Płaska stalowa obudowa nie zajmuje dużo miejsca i można ją zamocować na wielu powierzchniach za pomocą dołączonego uchwytu ściennego VESA.

Czytaj też: Awaria PKO. Klienci nie mogą się nawet zalogować
Czytaj też: Wyszukiwarka DuckDuckGo znowu bije rekordy, dzięki prywatności
Czytaj też:
Sapphire pokazuje pasywny RX 5700 XT

DA320 może być również wyposażony w 2,5-calowy napęd i dwa moduły M.2 (WLAN/SSD), a za jego chłodzenie odpowiada system chłodzenia z dwoma wentylatorami i rurkami cieplnymi. Cena? Całe 198 euro, do których trzeba dorzucić cenę pamięci masowej i operacyjnej oraz procesora.