WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Małe zestawy barebone dla Ryzenów od Shuttle

Małe zestawy barebone dla Ryzenów od Shuttle

Po ośmiu latach omijania firmy AMD, Shuttle ogłosiło właśnie nowe małe zestawy barebone dla Ryzenów o nazwie DA320.

Zestawy barebone dla Ryzenów od Shuttle

Zestawy barebone, to takie niekompletne zestawy komputerów z myślą o obsługiwaniu multimediów, w których ceni się kompaktowe rozmiary, niską cenę i szeroką kompatybilność. Nowość Shuttle w postaci DA320 uderza właśnie w te tony z modelem XPC DA320 mierzącym zaledwie 4,3 cm i oferującym pojemność 1,3 litra.

Czytaj też: Nowe okulary Adidas Sport z technologią Kolor Up
Czytaj też: Czy warto kupić drogą klawiaturę? Tanie kontra drogie modele
Czytaj też: Bezprzewodowe zasilanie telewizora od Reasonance

Zestaw wspiera najnowsze procesory AMD Ryzen i do 32 GB pamięci RAM, oferując wysoką wytrzymałość. Do działania wymaga jednak nie jakiekolwiek Ryzena, a tego z wbudowanym rdzeniem graficznym dla wyjścia HDMI 2.0, czy dwóch DisplayPort.

Te zestawy barebone dla Ryzenów oferują też dwa wejścia COM1, dwa gigabitowe porty RJ-45, dwie pary USB (2.0/3.0) na tyle i tradycyjny zestaw portów na przodzie z dodatkiem czytnika kart pamięci. Płaska stalowa obudowa nie zajmuje dużo miejsca i można ją zamocować na wielu powierzchniach za pomocą dołączonego uchwytu ściennego VESA.

Czytaj też: Awaria PKO. Klienci nie mogą się nawet zalogować
Czytaj też: Wyszukiwarka DuckDuckGo znowu bije rekordy, dzięki prywatności
Czytaj też:
Sapphire pokazuje pasywny RX 5700 XT

DA320 może być również wyposażony w 2,5-calowy napęd i dwa moduły M.2 (WLAN/SSD), a za jego chłodzenie odpowiada system chłodzenia z dwoma wentylatorami i rurkami cieplnymi. Cena? Całe 198 euro, do których trzeba dorzucić cenę pamięci masowej i operacyjnej oraz procesora.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News