Reklama
aplikuj.pl

Zmiany w Diablo Immortal. Gracze ponownie dokonają podstawowego wyboru

diablo immortal

Diablo Immortal otrzyma opcję zmiany klasy bohatera. Gracze długo czekali na tę funkcję, ale czy to wystarczy, aby zatrzymać tych, którzy są zniesmaczeni całokształtem produkcji? Może nowe ograniczone czasowo wydarzenia pomogą grze?

Zmian klasy w Diablo Immortal

Blizzard przedstawił szczegóły zmiany klasy bohatera w Diablo Immortal. Co wiemy na temat zasad dotyczących tej mechaniki? Oto najważniejsze informacje:

  • Zmiana klasy staje się dostępna dla postaci na poziomie 35.
  • Można zmienić klasę raz na siedem dni, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Istnieje również jednorazowa opcja, aby natychmiast powrócić do poprzedniej klasy z pominięciem tygodniowego okresu oczekiwania. Nie mamy obecnie w planach umożliwienia graczom zakupu możliwości częstszej zmiany klasy.
  • Przy pierwszej zmianie na daną klasę możecie ustawić wygląd swojej postaci i otrzymać pełny reset drzewka mistrzowskiego.
  • Przy pierwszej zmianie na daną klasę otrzymacie ekwipunek zastępczy. Sprzęt ten będzie miał rangę równoważną do posiadanego wcześniej wyposażenia klasy, którą właśnie zmieniliście.
  • Bez zmian pozostaną wszystkie wasze powiązania klanowe i oddziałowe oraz inne aspekty społecznościowe gry.
  • Niektóre elementy ozdobne i przedmioty klasowe nie będą mogły być używane przez nową klasę. Całe wyposażenie poprzedniej klasy waszego bohatera będzie dostępne w ekwipunku postaci. Wszelkie elementy ozdobne posiadane dla danej klasy zostaną zachowane dla tej klasy i będą ponownie dostępne po powróceniu do niej.

Czytaj też: Kaszuby w grze wideo! Dungeons of the Amber Griffin nowym Wiedźminem?

Może znudziło się wam oglądanie przeciwników z bliska u boku barbarzyńcy i jesteście gotowi, by schować broń i zacząć polegać na mocy tajemnej jako czarownica? Zmiana klasy to doskonała okazja, by wyruszyć na spotkanie nowej przygody przy jednoczesnym zachowaniu większości wcześniejszych postępów. Aby spojrzeć na Sanktuarium oczyma innej klasy, odwiedźcie palenisko Ruchomych Płomieni w Zachodniej Marchii.

Ścieżka Awanturnika i Wygłodniały Księżyc w Diablo Immortal

Blizzard przedstawił również dwa ograniczone czasowo wydarzenia. Od 20 lipca, godz. 3:00 do 3 sierpnia, godz. 3:00 czasu serwera, wykonując cele w ramach Ścieżki Awanturnika, zdobędziecie za swoje bohaterskie wyczyny złoto, zaklęty pył i materiały rzemieślnicze. Wykonanie odpowiedniej liczby celów zaowocuje również dodatkowymi nagrodami:

  • Po wykonaniu 8 celów: 10 kluczy pretendenta
  • Po wykonaniu 16 celów: 1 ramka portretu Laur Awanturnika
  • Po wykonaniu 20 celów: 1 legendarny emblemat

Czytaj też: Lego Atari 2600 zaprezentowane! Gratka dla starszych fanów klocków

Jeśli chodzi o Wygłodniały Księżyc – wydarzenie ruszy od 29 lipca, godz. 3:00 do 1 sierpnia, godz. 3:00 czasu serwera.

Księżyc wrócił po dokładkę i domaga się jeszcze więcej krwi… i to waszej! Spójrzcie na niego, skąpcie się w jego świętym blasku i uszanujcie jego żarłoczny zew, a podzieli się z wami swymi darami. Za spełnianie żądań Księżyca otrzymacie księżycowe okruchy, które możecie zamienić na błogosławieństwa. Po zdobyciu 7 błogosławieństw, Księżyc będzie dla was na tyle łaskaw, że możliwa będzie ich wymiana na losową nagrodę, np. zaklęty pył, błyszczące odłamki i przedmioty legendarne. Zaprezentujcie Księżycowi wystarczającą liczbę błogosławieństw, a zdobędziecie jego Łaskę w postaci zestawu zawierającego m.in. jeden legendarny emblemat.