Reklama
aplikuj.pl

Zmiany na Allegro – zakupy tylko z zarejestrowanym kontem i nowe warunki Smarta

Allegro, Allegro Smart, promocja, koronawirus

Użytkowników platformy e-commerce Allegro czeka kilka ważnych zmian. Przede wszystkim koniec z zakupami bez rejestracji, ale nie tylko, bo serwis zmienia również w usłudze Allegro Smart.

Jakie zmiany pojawią się na Allegro?

18 lutego wejdzie w życie pierwsza zmiana. Dotyczyć będzie darmowej dostawy kurierem w usłudze Allegro Smart!, do tej pory obowiązywała przy zakupach od jednego sprzedawcy na kwotę minimum 100 zł. Kwota ta zostanie obniżona i z darmowego kuriera skorzystamy już od 80 zł.

Jednak od 8 marca dostawa kurierem za pobraniem w Allegro Smart! będzie za opłatą 3,99zł. Jednak dotyczy to tylko płatności przy odbiorze. Kupując i płacąc przed odbiorem kurier w ramach Allegro Smart! nadal będzie darmowy.

Czytaj też: Mglista nadzieja Huawei na zmiany w USA
Czytaj też: Intel może wypuścić trzy 8-rdzeniowe procesory Tiger Lake-H
Czytaj też: Chętni na minotaura na nadgarstku? Spójrzcie na ten wyjątkowy zegarek

Również od 8 marca będzie można dodać kartę w zakładce Moje Allegro. Tego dnia również niektórzy użytkownicy będą mogli rejestrować się na Allegro używając telefonu potwierdzając numer przez wiadomość SMS.

Od 19 kwietnia osoby, które kupowały na Allegro bez zakładania konta będą musiały się zarejestrować. Platforma tłumaczy to chęcią wsparcia każdego użytkownika, a to możliwe jest jedynie, gdy takowy posiada w serwisie konto.

Allegro obniży również minimalną kwotę zakupów umożliwiających skorzystanie z Allegro Pay z 500 do 300 zł. Wszyscy użytkownicy dostaną możliwość podzielenia płatności na trzy spłaty.