Reklama
aplikuj.pl

Zmiany w regulaminie Allegro – Smart za pobraniem i kilka innych nowości

Allegro smart, zmiany w regulaminie allegro

Wczoraj Allegro dokonało kilku ważnych zmian w swoim regulaminie. Wśród nowości znajdziemy opcję Smart za pobraniem, a także kilka drobniejszych zmian.

Zmiany w regulaminie Allegro – Smart! za pobraniem

Nowości, jakie Allegro wprowadzi do Smarta, to możliwość dostawy za pobraniem, czyli płatności dopiero przy odbiorze przesyłki. Zostanie to wprowadzone 2 listopada i pobranie będzie dostępne w trzech opcjach:

  • Kurier DPD pobranie
  • Pocztex Kurier 48 pobranie
  • Punkty Poczta pobranie

Minusem będzie konieczność dopłacenia do takiej dostawy 3,99zł, jest to opłata dodatkowa pomimo opłacanego Smarta. na początek jednak Allegro przygotowało promocję i dostawę za pobraniem będziemy mieli za darmo od 2 listopada 2020 roku do 28 lutego 2021 roku.

Czytaj też: Zrzuty ekranu w trybie Incognito w Chrome w końcu będą dostępne
Czytaj BLIK w Banku Pocztowym dla korzystających z aplikacji EnveloBank
Czytaj też: Koniec Endomondo. Po 13 latach aplikacja zniknie z rynku

2 listopada również weszły w życie nowe zasady funkcjonowania Monet Allegro. Zlikwidowane zostanie opłata 0,20zł, którą Allegro pobiera za wymianę monet na kupony zniżkowe. Zostaną zlikwidowane limity związane ze zbieraniem monet w ramach Strefy projektanta wnętrz i Strefy fachowca. Również z 7 do 15 dni zostanie wydłużony okres zapowiedzi zmian w regulaminie programu monetowego,

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News