WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Znajdziesz nas już w Google News!

Lektura do porannej kawy, szybki news w drodze do pracy, lub szkoły, a może zwyczajna ciekawość? Cieszymy się, że odwiedzasz nas serwis w poszukiwaniu wiadomości lub rozrywki, ale wiedz, że znajdziesz nas już w Google News, czyli Wiadomościach Google.

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz być na bieżąco z opisywanymi przez nas wydarzeniami, nowinkami i ciekawostkami z szerokiego spektrum tematów, to możesz teraz obserwować nas w ogólnodostępnym serwisie Google Wiadomości. Jego pełnoprawną wersję znajdziesz tutaj, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby szybko rzucić na niego okiem w mobilnej przeglądarce. Przykładowo w mobilnej wersji Opery na Androidzie wystarczy przescrollować „w dół” stronę główną, aby wyświetlić najciekawsze wiadomości z interesujących Was dziedzin. Wystarczy, że nas zaobserwujecie, aby i nasza praca mogła do Was dotrzeć w prosty sposób.

Oczywiście Google News to nie jedyne miejsce, w którym nas znajdziesz. Od lat prowadzimy aktywnie nasz fanpage na Facebooku, aby jeszcze skuteczniej serwować Wam najciekawsze informacje i nowinki. Polubcie już dziś, a zapewniam, że Wasza tablica przemieni się w istną skarbnice wiedzy.