Reklama

Znamy obsadę serialu aktorskiego Cowboy Bebop od Netflixa

Znamy obsadę serialu aktorskiego Cowboy Bebop od Netflixa

Nowa produkcja Netflixa bazuje na popularnym anime opowiadającym o łowcy przygód i jego załodze. W końcu znamy obsadę serialu aktorskiego Cowboy Bebop.

Czytaj też: Czy produkcje Netflixa zostaną wykluczone z Oscarów?

Cowboy Bebop to anime emitowane w latach 1998-1999. Opowiada losy grupy łowców nagród, a akcja dzieje się w latach 70. XXI wieku, Pierwowzór zawierał wiele odniesień do amerykańskiej popkultury. Można odnaleźć w nim elementy westernów, kryminałów, noir i seriali telewizyjnych. Każdy z 26 odcinków nazwany był tytułem rzeczywistej piosenki.

Znamy obsadę serialu aktorskiego Cowboy Bebop od Netflixa

Netflix w końcu zgromadził obsadę serialu aktorskiego Cowboy Bebop, a przynajmniej jej lwią część. W rolę głównego bohatera, Spike’a Spiegela wcieli się John Cho. Mustafa Shakir zagra jego przyjaciela i kapitana Jeta Blacka, a Fayę Valentine – Daniella Pineda. Jako antagonistę Viviousa zobaczymy Alexa Hassella.

Według informacji pierwszy sezon ma liczyć 10 epizodów. Dwa pierwsze wyreżyseruje Alex Garia Lopez. Netflix zaprosił do współpracy także reżysera pierwowzoru, Shinichiro Watanabe, który będzie pełnił rolę konsultanta.

Na razie nie ma ustalonej daty premiery.

Czytaj też: Netflix potwierdza drugi sezon Akademii Umbrella

Źródło: variety.com