WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobacz pierwszy zwiastun Krainy Lodu 2

W końcu zadebiutował pierwszy zwiastun Krainy Lodu 2. Choć nie daje on zbyt wielu informacji o fabule, to trzeba przyznać, że prezentuje się dużo dojrzalej niż poprzednia część.

Pierwsza część Krainy Lodu była spektakularnym sukcesem zarabiając 1 mld 276,4 mln dolarów. Choć animacja miała premierę w 2013 roku to nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Disney kazał czekać na kontynuację 6 lat, ale patrząc na pierwszy zwiastun Krainy Lodu 2 – opłacało się.

Zobaczcie sami!

Czytaj też: Powstanie spinoff Aquamana

O fabule Krainy Lodu 2 nie wiadomo zbyt wiele. Patrząc na zaprezentowane w trailerze sekwencje możemy spodziewać się sporo akcji. Widzimy Elsę nad oceanem, która zapewne uczy się kontrolować i efektywnie wykorzystywać swoje moce. Widzimy również pozostałych bohaterów, Annę, Olafa, Svena i Kristoffa, którzy prawdopodobnie wyruszają poza granice Arrendale. Możemy dostrzec, że postacie będą musiały zmierzyć się z niebezpieczeństwami, które będą na nich czyhać. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Kraina Lodu 2 opowie o wyprawie bohaterów w głąb tajemniczego lasu, gdzie poznają zapomnianą historię królestwa. Nie są to jednak oficjalne informacje.

Za reżyserię odpowiadają Jennifer Lee i Chris Buck, a w oryginalnej wersji usłyszymy głosy Indiny Manzel, Kristen Bell, Jonathana Groffa i Josha Gada. Muzyką zajmuje się Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez, laureaci Oscara.

Polska premiera Krainy Lodu 2 zapowiedziana jest na listopad.

Czytaj też: Ten złoczyńca może pomóc pokonać Thanosa

Źródło: cbr.com