Zobaczcie pierwszy teaser serialu Wiedźmin!

Wiedźmin serier, wiedźmin netflix, witcher netflix, wiedźmin recenzja, wiedźmin opinie,

Netflix, a zwłaszcza showrunnerka Lauren S. Hissrich, skutecznie podsycają naszą ciekawość odnośnie Wiedźmina. Zdjęcia, materiały z planu, podawane informacje, to wszystko sprawia, że fani prozy Andrzeja Spakowskiego i gier CD Projekt Red nie mogą doczekać się premiery. I choć do niej jeszcze trochę zostało, to właśnie dostaliśmy zapowiedź wideo. Zobaczcie pierwszy teaser serialu Wiedźmin. Zdecydowanie jest na co czekać.

Czytaj tez: Pełny zwiastun filmu To: Rozdział 2 – Pennywise desperacko pragnie zemsty

Fani książek czekają na ekranizacje swoich ulubionych dzieł. Jednocześnie każdy zdaje sobie sprawę, że jego wyobrażenie nie do końca będzie odpowiadało temu, co pojawi się w filmie czy w serialu. Tak właśnie jest w przypadku Wiedźmina, produkcji bazującej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Wiele osób kwestionuje wybór aktorów, ale prawda jest taka, że najważniejsza jest ich gra, bo to ona decyduje, czy „kupujemy” daną postać. Patrząc na pierwszy teaser serialu Wiedźmin uważam, że obsada da radę. Oczywiście, czy faktycznie tak się stanie przekonamy się dopiero pod koniec roku, jednak to co widzimy na materiale prezentuje się fantastycznie.

Zobaczcie sami

Showrunnerka obiecuje mroczną, niebezpieczną i moralnie niejednoznaczną opowieść. Każdy, kto czytał Wiedźmina wie, że tak ta historia właśnie wygląda. Ten świat nie jest czarno biały, a dobro i zło przeplata się czyniąc granicę między nimi bardzo umowną. Sam zwiastun pokazuje, że zapewnienia twórców to nie tylko czcze gadanie i na to właśnie liczyliśmy. Będzie przemoc, seks i elementy horroru. I sporo potworów, żeby Geralt z Rivii miał się czym zająć, w końcu oreny same się nie zarobią.

Pierwszy sezon ma liczyć 8 odcinków, a opowie historie znane z opowiadań. Lauren S. Hissrich uważa, że będzie to stanowić idealne wprowadzenie do całego świata. Pozwoli na pokazanie różnych jego aspektów, od polityki, po mentalność zamieszkujących go ludzi (i nieludzi). Mówi się, że 2. Sezon jest już zamówiony, choć na razie to tylko plotki. Przypomnijmy, że w rolach głównych wystąpią: Henry Cavill jako Geralt, Anya Chalotra jako Yennefer i Freya Allan w roli Ciri.

Premiera serialu nastąpi, prawdopodobnie, 20 grudnia.

Czytaj też: Mroczne materie zachwycają w pierwszym zwiastunie