WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zobaczcie spotkanie autorskie z Katarzyną Miszczuk

Zobaczcie spotkanie autorskie z Katarzyną Miszczuk

W związku z pandemią koronawirusa dostęp do kultury jest naprawdę ograniczony. W związku z tym Empik co chwilę organizuje ciekawe spotkania online.

Na najnowszym z nich pojawi się Katarzyną Miszczuk, która wirtualnie zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Ja cię kocham, a ty miau”. Wydarzenie odbędzie się 15. kwietnia o godzinie 17:00 na profilu Empik na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Czytelnicy będa mogli zadać autorce pytania pod streamem. Także wszystkim uczestnikom zostanie udostępniony kod rabatowy na zakup powieści na Empik.com w specjalnej cenie. Całe wydarzenie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz (Rozmawiam, bo lubię). Spotkanie będzie tłumaczone również na język migowy.

Katarzyna Miszczuk, spotkanie z Katarzyną Miszczuk, Ja cię kocham, a ty miau

„Ja cię kocham, a ty miau” to książka kryminalna z dużą ilością humoru. Jej opis jest następujący:

Kot ilustratorki Ali o imieniu Lord jest już znudzony życiem na zbyt niskim, w jego mniemaniu, poziomie. Postanawia przegnać narzeczonego ukochanej właścicielki i wziąć sprawy w swoje łapki. Za jego drobną zachętą Ala wyjeżdża razem z innymi artystami do położonego na odludziu dworku. Jego właściciel, pan Stefan, postanowił ufundować wyjątkowe stypendium – wybrany przez fundatora twórca zostanie jego jedynym spadkobiercą. Rywalizacja o względy pana Stefana staje się zaciekła. Tak zaciekła, że pewnego dnia w salonie zostają odnalezione zwłoki jednego z artystów. Czy Lordowi uda się uratować swoją panią?

Spotkanie należy do cyklu #premieraonline. Do tej pory odbyło się 8 rozmów na żywo, które zebrały 350 tysięcy widzów i ponad 400 tysięcy wyświetleń.

Czytaj też: Siły Kosmiczne – Netflix prezentuje zdjęcia z serialu ze Stevem Carellem