Reklama
aplikuj.pl

Bolt wprowadza elektryczne hulajnogi. Służba zdrowia jeździ za darmo

Transport publiczny to w dzisiejszych czasach nieco ryzykowny wybór. Dla tych, którzy muszą się przemieszczać, a nie mają czym Bolt udostępnia hulajnogi elektryczne. Służba zdrowia może korzystać z bezpłatnych przejazdów.

Hulajnogi w Bolcie

Od dzisiaj, 9 kwietnia, elektrycznej hulajnogi Bolta są dostępne dla mieszkańców Krakowa i Warszawy. O tym, że w pobliżu jest dostępna hulajnoga będzie świadczyć stosowny symbol w aplikacji mobilnej firmy.

Zobacz też: Glovo dostarczy zakupy z Biedronki

Jak wypożyczyć hulajnogę i ile to kosztuje?

Zasady działania są takie same jak w przypadku innych tego typu usług. Należy pobrać aplikację, wprowadzić metodę płatności, a następnie zeskanować kod QR na hulajnodze.

Koszty przejazdu to 60 groszy za każdą minutę jazdy. Dodatkowo złotówkę kosztuje samo odblokowanie hulajnogi. Maksymalnie można przejechać ok 40 km, a prędkość maksymalna pojazdu to 25 km/h.

Bolt zapewnia, że hulajnogi będą regularnie dezynfekowane

Służba zdrowia jeździ za darmo

Dla pracowników służby zdrowia hulajnogi Bolta będą bezpłatne. Szpitale, laboratoria i placówki medyczne muszą tylko zgłosić chęć skorzystania z darmowych przejazdów. Należy to zrobić wysyłając maila na adres [email protected] .

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News