WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Zostaw swojego mężczyznę, podczas zakupów, w specjalnym pokoju

Centra handlowe w Szanghaju i Hong Kongu znają dobrze problemy mężczyzn. Ilu z Was jest ciągniętych na zakupy przez swoje kobiety i potem tylko stoi się, nudzi i czeka? Okazuje się, żę Chiny znalazły rozwiązanie tej sprawy, a jest nim specjalny pokój odpoczynku.

Pokój ten zawiera wygodne siedzenie oraz sprzęt komputerowy. Znajduje się on w środku centrum handlowego i jest przezroczysty, więc każdy może zobaczyć wnętrze. Na szczęście, ściany są zamknięte i w pełni odseparowują od otoczenia. Takie podejście centrów handlowy ma zwiększyć ich obroty. Kiedy mężczyzna ma zajęcie, to kobieta może dłużej robić zakupy – nikt jej nie jęczy że już wystarczy. Zamknięta przestrzeń pozwala także na odcięcie się od tłumu osób.

Pokój jeszcze nie jest idealny i wymaga dopracowania. Ludzie skarżą się, że nie ma tutaj wystarczającej wentylacji i klimatyzacji. Mężczyźni zbyt szybko zaczynają się pocić w środku. Jednakże gdy to zostanie naprawione to myślę, że taki pokój powinien znaleźć się w większej ilości w każdym centrum handlowym.

Źródło: https://www.eteknix.com