WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zobacz zwiastun 4. odcinka 3. sezonu Westworld. Powróci stary znajomy?

Zobacz zwiastun 4. odcinka 3. sezonu Westworld. Powróci stary znajomy?

Jak zwykle, tuż po premierze odcinka HBO prezentuje zapowiedź kolejnego epizodu Westworld. Zwiastun nie zdradza zbyt wiele, ale sugeruje, że pojawi się dawno niewidziana postać.

CZYTAJ TEŻ: Czy ten świat na pewno jest prawdziwy? Recenzja serialu Westworld – sezon 3. odcinek 3.

W dzisiejszym odcinku akcja skupiła się głównie na postaci Charlotte Hale, a raczej hosta umieszczonego w jej powłoce. Nadal nie poznaliśmy odpowiedzi kto tak naprawdę nim jest, ale poznaliśmy powiązania pomiędzy Hale i antagonistą tego sezonu. Wątek Dolores przybliża nam postać Caleba, a także pokazuje, że realny świat wcale tak bardzo nie różni się od parku rozrywki, z której głównej bohaterce udało się uciec. Plan zniszczenia ludzkości jest jednak nadal aktualny.

Jak zwykle po premierze HBO udostępniło zapowiedź kolejnego odcinka. W nowym epizodzie powrócimy do wątku Maeve, ale wydaje się, że akcja osadzona będzie już w realnym świecie. Dostajemy urywki scen z jakiegoś przyjęcia, jednak najbardziej intrygujące są sceny, w których widzimy Williama – Mężczyzna w Czerni. Poprzedni sezon zakończył się sceną po napisach sugerującą, że bohater znalazł się w podobnym położeniu co James Delos. Ciekawe jaki będzie jego udział w dalszej akcji.

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Odcinek 4. trzeciego sezonu Westworld będzie nazywał się The Mother of Exiles i zadebiutuje 5 kwietnia, a w Polsce o 3:00 6 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News